Zadzwoń: 506 56 40 10

Myśląc o potencjalnych uszkodzeniach samochodu skupiamy się na tym, co pod maską. Rzadko zastanawiamy się nad tym, co by było, gdyby usterce uległa stacyjka. Tymczasem takie sytuacje się zdarzają i wcale nie należą do rzadkości!Naprawa stacyjek chorzów
Proponujemy naprawę stacyjek w samochodach różnych marek i modeli. Usługę kierujemy do kierowców z Chorzowa, choć oczywiście jesteśmy w stanie dojechać też w inne miejsca – takie awarie mogą przydarzyć się wszędzie, nie tylko na parkingu pod blokiem.
Zadzwoń po nas, jeśli nie możesz uruchomić samochodu, bo złamany kluczyk utknął w stacyjne, uszkodziły się w niej sprężynki czy wytarły zapadki. Szybko dojedziemy do wskazanego miejsca i ustalimy, na czym polega problem. Po tym od razu przystąpimy do działania!

Gwarancja wysokiej jakości usług

Na nasze usługi naprawy stacyjek udzielamy gwarancji. To aż 12 miesięcy, podczas których możesz liczyć na naszą pomoc w razie jakiejkolwiek ponownej usterki czy innego problemu.
Podejmujemy się napraw w autach wszystkich marek – Skoda, Audi, Volkswagen, Toyota, Mercedes, Hyundai, Mazda, BMW, Fiat i inne. Bez względu na model i wiek pojazdu jesteśmy w stanie odpowiednio o niego zadbać, abyś mógł kontynuować jazdę i cieszyć się jej komfortem.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Numer alarmowy, pod którym jesteśmy dostępni to 506 56 40 10. Gwarantujemy krótki czas naprawy, maksymalną dyskrecję oraz bezpieczeństwo. Współpraca z nami zawsze jest udana.