Zadzwoń: 506 56 40 10

Twoje auto utknęło w Sosnowcu? Naprawa stacyjek to jedna z opcji, która pozwala odpalić samochód, gdy doszło np. do złamania kluczyka, a jego część utknęła w środku. 

Naprawa stacyjek w Sosnowcu

W takiej sytuacji każdy kierowca poczuje złość i  bezradność. Podobnie jak wtedy, gdy dojdzie do awarii stacyjki, bo pęknie sprężynka czy wytrze się zapadka. Na szczęście zawsze możesz skorzystać z naszej pomocy i spokojnie kontynuować swoją podróż!
Zapraszamy do skorzystania z usług specjalistów. W tym celu wystarczy zadzwonić pod numer 506 56 40 10. Gwarantujemy otwieranie bez uszkodzeń aut wszystkich marek i modeli, w tym Audi, BMW, Toyota, Opel, Mercedes, Skoda, Hyundai, Chevrolet i inne

Wysoka jakość usług

Dbamy o to, aby jakość świadczonych przez nas usług była na wysokim poziomie. O tym świadczy m.in. fakt, że na wykonane prace udzielamy 12-miesięcznej gwarancji. Działamy szybko i precyzyjnie. Nie zależy nam na tym, żeby za wszelką cenę uruchomić samochód. Bardziej staramy się zrobić to precyzyjnie, aby nie uszkodzić konstrukcji stacyjki i umożliwić dalsze korzystanie z niej przy pomocy oryginalnego kluczyka.
Oferujemy naprawę stacyjek w Sosnowcu i okolicach miasta. Możemy nawet dojechać do innych miejscowości zlokalizowanych na Śląsku i Zagłębiu. Bez znaczenia, czy do awarii doszło na parkingu pod blokiem, na postoju w trasie czy w garażu pod domem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!